RSS
 

Dogal Zayiflama Yontemleri – FX15

07 Jul

Zayiflamak icin uygulanan tedavi yontemleri yaninda bitkisel ilaclarla da zayiflamak mumkun bu yazimizda bu zayiflama ilaclarindan FX15 Zayiflama Kapsulu hakkinda bilgiler verecegiz.

Fx15 Zayiflama Kapsulu Hakkinda:
FX15 Zayıflama özelliğinin yanında içeriğinde bulunan diğer bitkiler, üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirir ve hücreleri oksidatif hasardan korur.

Antioksidan alımı sadece hastalıklardan korunmamıza sağlamakla kalmaz, birde erken yaşlanmayı önler, gençleştiricidir ve enerji vericidir.

Lotus yaprağı ekstresinin toksinlerden arındırıcı ve lipid düzeyini düşürücü etkisi vardır. Fazla kiloları gidererek sindirim sistemini düzenler.

Yapılan araştırmalar ayrıca lotus yapraklarının damarları genişletip tansiyonu düşürdüğünü ispatlamıştır. Yeşil çay antienflamatuar ve hücre yenileyicidir.

  • Dolaşımı düzenler.
  • Kolestrolü düşürür.

Yeşil çayın cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama sürecindeki cilt sarkmalarını da önler.

FX15 tok tutucu özelliği ile size doğal diyet yaptırır. Özel bi program uygulamanıza gerek yok ama tatlı – hamur işi gibi şeylere dikkat edersek daha iyi olur. Cildi sıkılaştırıcı özelliği ile gözler görülür incelme sağlar. Düzenli kullanıma devam ederek ideal kilonuza gelebilirsiniz.

FX15’in bir ilaç olmadığını tekrar belirtmek isteriz. İçeriğindeki üzüm ekstresi sindirimi düzenlediği için mide rahatsızlığı gibi bir şikayetiniz varsa daha da fayda sağlayacaktır. Yüksek tansiyonu düşürücü özelliği vardır.

FX15 Zayiflama Kapsulu Icinde Bulunanlar:

  • Çinko 4 mg
  • C Vitamini 30 mg
  • Üzüm çekirdeği ekstresi 10 mg
  • Lotus yaprağı ekstresi 148 mg
  • Yeşil çay ekstresi 80 mg
  • Mikrokristalin selüloz 98 mg

Kaynak: FX15 Resmi Satis Sitesi FX15

Bu konu icin arananlar: Fx15, zayıflatici, zayıflamak, Fx15 ile zayıflama, Fx15 çay, Fx15 kapsül, orjinal Fx15, zayıf, kilo ver, doğal zayıflama, diyet, zayiflatmak, pehriz, diet, fazla kilo, göbek, zayiflama yontemleri, kilo vermek, perhiz

Kaynak : http://onlinesaglik.blogspot.com/2007/12/dogal-zayiflama-yontemleri-fx15.html

Bu yazı toplamda 1511, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

 
No Comments

Posted in SAĞLIK

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.