RSS
 

Dogal Zayiflama Yontemleri – Lida

07 Jul

Zayiflamak icin uygulanan tedavi yontemleri yaninda bitkisel ilaclarla da zayiflamak mumkun bu yazimizda bu zayiflama ilaclarindan Lida Yosun Kapsulu ve Lida Zayiflama ve Guzellik Cayi hakkinda bilgiler verecegiz.

Lida nedir?
Çin dağlarında yetişen ve uzakdoğuda yüzyıllardır yemeklerde zindelik amaçlı işlenen Yunnan yosunu ile birlikte 9 çeşit bitkiden oluşan,tamamen bitkisel bir zayıflama kapsülüdür. Modern teknoloji ile üretilerek kapsül halinde getirilmiş, zayıflamaya olağanüstü destek veren %100 bitkisel bir üründür. LIDA yosun kapsülü tokluk hissi vererek su ile birlikte vücuttaki yağları yakmanızı sağlar.İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.
1 kutu İçerisinde 30 adet (350mg)kapsül bulunmaktadır.

Lida Iceriginde ne bulunmakta?
Citrus aurantium amara Flower Extract
Turunç Çiçeği Ekstresi
Cassia tora Fruit Extract
Cassia tora Meyva Ekstresi
Citrus retuculata Fruit Extract
Mandalina Meyva Ekstresi
Morus alba Leaf Extract
Dut yaprağı ekstresi

Lida Meizi Tea – Lida Zayıflama ve Güzellik Çayı
Yunan dağlarında yetişen mucize yabani çin çayının yüksek teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali tesislerinde üretilen ve Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında. Üreticinin beyanına göre 10- Kg. ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde günde 900 Gr. incelme sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

Lida Meizi çay, Lida Yosun Kapsülü ile kombine biçimde kullanılabileceği gibi, yanlız başına da kullanılabilir. Her iki şekilde de sağlıklı ve yan etkisiz bir biçimde zahmetsizce zayıflamanıza olanak sağlar. Kapsül ile birlikte kullanıldığında zayıflamayı hızlandırır ve yan etkileri azaltır.

Kaynak: Lida Resmi Satis Sitesi Lida

Bu konu icin arananlar: Kilo verme, Lida, diyet, dogal zayiflama, zayiflama cayi, diyet yontemleri, kilo, lida yosun kapsulu, yosun kapsulu, diet, saglık, egzersiz, kmdali, dogal zayiflama, lida satıs sitesi, lida nedir, lida hakkinda, zayiflik

Kaynak : http://onlinesaglik.blogspot.com/2007/12/dogal-zayiflama-yontemleri-lida.html

Bu yazı toplamda 2152, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

 
No Comments

Posted in SAĞLIK

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.