RSS
 

Lahana Corbasi Kapsulu

07 Jul

Evet son gunlerde zayiflamak isteyenler icin yeni bir urun piyasaya cikti, bu urunun ismi lahana kapsülü ya da diger adiyla CabbagePow . Peki nedir bu lahana kapsülü nasil etki eder, yararli mi yoksa zararli mi?

Bununla ilgili ufak bir arastirma yaptim ve lahana kapsülü resmi satis sitesi olan Lahana kapsülü CabbagePow sitesini ziyaret ettim. Gercekten merak ettiginiz hemen her sorunun cevabini bulmaniz mumkun. 1 lahana corbasi kapsulu 3 kase lahana corbasina esitmis. ancak uyarilarda ozellikle belirtilen eger hapi kullanmaya baslarsaniz mutlaka her gun bol miktarda su tuketmelisiniz. Urun Almanya’dan gelmekte ve kaliteli bir urune benziyor tabi bunu zaman gosterecek. Urunun tanitiminda ayda 8 kiloya kadar vermek mumkun deniliyor ama tabi her bunyeye gore bu farklilik gosterecektir. Sonuc olarak eskiden beri lahana corbasi icilir zayiflamak icin bunu cogumuz biliyoruz (tadi cok guzel olmasada) simdi bunu Almanlar dusunmus ve kapsul icine sokmuslar.

Lahana kapsülü kullananlar var ise urun sonuclarini yorumlari ile bizimlede paylasirlarsa lahana kapsulu cabbagepow kullanmayi dusunen diger arkadaslara da fikir vermis olurlar.

Lahana kapsulu cabbagepow hakkinda bilgileri

Lahana kapsülü CabbagePow

CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülü Hakkında

CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülü İçeriği

CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülü Etkisi

CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülü Kullanımı

CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülü Basinda Cikan Haberler

sayfalarindan detayli olarak bulabilirsiniz.

Kaynak : http://onlinesaglik.blogspot.com/2008/05/lahana-corbasi-kapsulu.html

Bu yazı toplamda 1664, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

 
No Comments

Posted in SAĞLIK

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.