RSS
 

İADE EDERSENİZ 5 DOLARINIZI GERİ ALABİLİRSİNİZ

26 May

İADE EDERSENİZ 5 DOLARINIZI GERİ ALABİLİRSİNİZ

10 Dolara Cep Telefonu!
Amerika’da bulunan Hop-On firmasının yeni çıkarttığı cep telefonları sadece ve sadece 10 dolar! Hatta geri verirseniz 5 dolarını geri veriyorlar…

Shiftdelete.net’in haberine göre şimdilik Amerika’da satılmaya başlanan cep telefonu Hop-On 1800’ün iki modeli bulunuyor. Bunlar dan ilki 850/1900 MHz’lik olanı, ikincisi ise 900/1800 olan modeli. Özellikleri tahmin edeceğiniz üzere oldukça basite indirgenmiş durumda. Hatta o kadar basit ki bir ekranı bile yok! Evet, yanlış okumadınız ekransız olarak satılıyor! Bunun dışında 77 gram ağırlığında ve SMS gönderme özelliği de bulunmuyor. 4 saat boyunca konuşmanıza olanak sağlayan pili, 150 saat bekleme süresi ve polifonik melodi sayesinde tam bir ikinci veya üçüncü telefon olabilecek durumda.

BU İLGİNÇ TELEFONUN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYIN

Türkiye’ye Gelir mi?

Amerika’da daha yeni başlayan bu kampanyanın, kullanışlılık seviyesi tam bilinmiyor. İlerleyen günlerde duruma göre benzer modelleri çıkacaktır. Aslında çok da yeterli cep telefonları olan bu ürünlerin, Türkiye’ye geliş durumları da kısa süre sonra kesinlik kazanacaktır.

Bütün özellikleri ile yeniden dönüştürülebilir olan bu modeli aldığınız yere geri teslim ederseniz 5 doları iade alabiliyorsunuz. Fiyatının gerçekten düşük olması, Türkiye’ye geldiği takdirde oldukça fazla ilgi çekecekmiş hissi veriyor. Asıl telefon olmasa da ek işler için ya da yedekte bulundurulacak bir telefon olarak çok ekonomik bir seçim olacaktır.

Bu yazı toplamda 1325, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

 
 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.