RSS
 

OMD’NİN BÜYÜK BAŞARISI

17 Jun

OMD’NİN BÜYÜK BAŞARISI

Sanal dünyada bir ilk !
OMD, www.yedigundeyim.com web sitesi ile

“En İyi Internet Kullanımı” kategorisinde shortlist’e kaldı.

Türkiye’de bir ilk: Kazı-kazan banner avı… OMD, Pepsi Bottling Group Yedigün markası için geliştirdiği www.yedigundeyim.com genç sosyal network sitesi ile “En İyi Internet Kullanımı” kategorisinde shortlist’e kaldı. Proje, Türkiye’de ilk defa uygulanmış kazı-kazan banner avını ve buna bağlı gençlik sitesini içeriyor. Proje 2007 ilkbaharından bu yana online. Site üyeleri kazı-kazan banner’ları kazıyıp altından çıkan harflerle “Yedigün” ibaresini tamamlamaya çalıştılar. Kontör, melodi Ödüllerini kazanmak için sitedeki harf borsasında harf değiş tokuşu yaptılar. Ayrıca hergün bir kişi, banner’larda büyük hediyeyi buldu. Sanal dünyada bir ilk olan bu uygulama oldukça ses getirdi.

Yedigundeyim.com sitesi, üyelerin Yedigün oyununu oynayabildikleri, görsel chat mekanlarında sohbet edebildikleri, 25 yaşına gelmeden mutlaka yapılması gerekenler listesi oluşturabildikleri, çeşitli eğlenceli testleri çözebildikleri keyifli bir interaktif platform.

Türkiye’deki ilk ve tek Altın Aslan

OMD Türkiye, 2004 yılında Frito Lay için hazırladığı “Rocco Lollipop” projesi ile Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali`nde Türkiye’nin ilk ve tek Altın Aslan ödülünü kazanmıştı.

Daha fazla bilgi için:

Oya Öneş Yaşayan / digital@omd.com.tr

Bu yazı toplamda 1282, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

 
 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.