RSS
 

TÜRKİYE’YE NE ZAMAN GELECEK?

10 Jun

TÜRKİYE’YE NE ZAMAN GELECEK?

Yeni iPhone’nun fiyatı şok etti
iPhone’un yeni modeli şu saatlerde Amerika’da duyuruldu. Telefonun yeni özelliklerinin yanı sıra fiyatı da sizi şok edebilir.

Çıktığı ilk günden beri eleştirilen iPhone, kendini bugün yeniledi. Yeni modelin adı iPhone 3G. iPhone 2.0 yazılımının yanı sıra 8 GB’lık hafızaya sahip bu modelin özellikleri arasında dahili GPS ve 3G desteği bulunuyor.

Mobile Me

MobileMe uygulaması sayesinde iPhone ile Mac’ler değil PC’ler de çok uyumlu çalışacak. Microsoft Exchange Server desteğiyle, kurumsal kullanıcılar da iPhone’u tercih edebilecekler. Windows altında çalışan Outlook, kişiler ve kişisel dosyaları kolayca iPhone 3G ile senkronize edebileceksiniz.

İŞTE YENİ iPHONE’DAN İLK GÖRÜNTÜLER

GPS Desteği Var

Yeni nesil telefonların olmazsa olmaz özelliklerinden biri olan dahili GPS sayesinde, telefon kullanıcıları gitmek istedikleri yeri, bilmeseler dahi, uydudan alınan bilgiler sayesinde bulabiliyor. Bulundukları yeri detaylı haritadan öğrenip, gidecekleri yeri de belirttikten sonra cihaz tarafından çizilen rota ile zamandan kazanıyorsunuz. Yeni iPhone’da 3G özelliği de mevcut.

Fiyatı

iPhone, geçtiğimiz yıl ilk çıktığında 599 Dolar fiyatla satılmaya başlanmıştı. Yeni iPhone’un 8 GB’lık hafızaya sahip olan modelinin fiyatı 199 Dolar. 16 GB’lık model ise 299 Dolar. 16 GB’lık modelde sadece beyaz renk seçeneği mevcut.

Hangi Ülkelerde Satılacak?

Yeni iPhone’un satılacağı ülke sayısı 22. Bu ülkeler arasında maalesef Türkiye yok. Vodafone üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak faturalı ve garantili iPhone 3G için biraz daha beklememiz gerekecek.

Ürünü satın almak isteyenler, en geç Temmuz’un başına kadar beklemek zorunda. Apple, 2008 içinde 10 milyon iPhone 3G satmayı hedefliyor.

SHIFTDELETE.NET

Bu yazı toplamda 1358, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

 
 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.