RSS
 

Yeni iPhone piyasada

13 Jul
\yeni_iPhone Yeni iPhone piyasada\Bugün itibariyle 22 ülkede satışına başlanacak ikinci jenerasyon iPhone 3G’nin, yıl sonuna kadar 70’in üzerinde ülkede satışa sunulması bekleniyor.

Apple firmasının, geçtiğimiz yıl piyasaya çıkardığı ve satışları 5 milyonu geçen iPhone’un bugün yenisi piyasaya çıkıyor. Apple’ın CEO’su Steve Jobs’u yeni ürünü şu ifadelerle,: ‘iPhone’u piyasaya sürdükten yalnızca bir yıl sonra, iki kat hızlı ve yarı fiyatına yeni iPhone 3G yi piyasaya sunuyoruz’

 


iPhone 2.0’nin tüm özelliklerine sahip olan iPhone 3G, daha da fazlasını vaad ediyor. Internete daha hızlı bağlanıyor ve birçok özelliği aynı anda kullanma özelliği taşıyor. Wi-Fi, 3G ve EDGE ağlarını destekleyen yeni iPhone ile telefon görüşmesi yaparken aynı anda internete bağlanabilir, harita bilgileri alabilir(GPS) ve ‘e-mail’lerinizi kontrol edebilirsiniz.

\iPhone Yeni iPhone piyasada\

iPhone’un bugün Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre,İngiltere ve A.B.D. de satışa sunulması bekleniyor.

 

Kaynak : http://www.bilimseverler.com/2008/07/12/yeni-iphone-piyasada/

Bu yazı toplamda 1933, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

 
 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.