RSS
 

YÜKSEK GÖRÜNTÜ AÇISI DATRON’DA

11 Jun

YÜKSEK GÖRÜNTÜ AÇISI DATRON’DA

Görüş açınızı genişletin
Türk tüketicisinin beğenisini kazanan Datron, LCD TV pazarında da özelliklerine göre uygun fiyata sahip ürünleri ile dikkat çekiyor.

Son dönemlerde evlerde eski tip tüplü televizyonların yerini alan LCD TVlerin önemli markalarından biri olmaya aday Datron 42 inçlik ekran büyüklüğünde eşine pek rastlayamayacağımız bir fiyatla sektördeki hızlı yükselişini devam ettiriyor.

Ama Datron’u farklı kılan ve rakiplerinden ayıran sadece uygun fiyatı değil : Mekanlara zarif, dekoratif bir obje olarak renk katmasının yanı sıra, üstün ses ve görüntü kalitesine sahip.HD standartlarını destekleyen ürünün çözünürlülüğü,parlaklık değeri ve kontrast oranı oldukça iyi. Tüm bunlar, bir ev sinema sistemi oluşturmak için oldukça yeterli. AU üretimi görüntü paneli kullanan HV4E’de AMVA teknolojisi sayesinde yüksek bir görüntü açısına erişiyor.

Dış yapısı oldukça sade ve gözü yormayacak bir anlayışla dizayn edilen ürünün ön panelinde birçok televizyonda olduğu gibi herhangi bir tuş takımına rastlanmıyor. Açma – kapama, menü, kanal geçiş, ses yükseltme ve alçaltma tuşları televizyonun sağ yan tarafına yerleştirilmiş. Bu sayede televizyon izlerken gözleriniz tuş takımlarına takılmıyor. Bağlantı arabirimleri arasında da geçiş yapmak kumandadaki tek bir tuş ile mümkün. Bilgisayar ekranı olarak da kullanılabilen Datron HV4E, Scart, HDMI ve D-SUB ile PC bağlantısını görüntüleyebilir, araba yarışı ve futbol maçları gibi her türlü uygulamanızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dev ekranda uygun fiyatlı bir çözümün yanı sıra, estetik bir tasarım ve başarılı görüntü kalitesi arıyorsanız çok iyi bir çözüm olacak. Bağlantı, ses seçeneklerinin zenginliği, üzerinde kullanılan hoparlörlerin gücü bakımından rakiplerinden sıyrılan HV4E modeli ile tüketiciye teknolojinin son imkanlarını sunan DATRON, 2099 YTLlik fiyatı ile kaliteye servet ödetmeyeceğe benziyor.

Bu yazı toplamda 1472, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

 
 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.