RSS
 

Raf Sistemleri

14 Jun

Karsan AYC raf sistemleri, ekonomik, düzenli ve istemli bir stoklama için kullanışlı ve ihtiyaçlara cevap verebilecek ürünleri tasarlayarak yüksek verimli depolama alanları için metal raf sistemleri üretmektedir. En büyüğünden en küçük ve düzensizine kadar bütün depolama alanları için özel projelendirdiği raf sistemlerinde temel amaç zaman, mekandan tasarruf sağlamak ve maksimum depolama alanları oluşturmaktır. Bunun için zengin ürün gamı ile tüketicilerine hizmet vermektedir ve DMO tedarikçisidir. DMO Katalog sayfasından ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Üretim öncesi ve sonrasında, montaj aşamasında kalite kontrolleri yapılan malzemelerde emniyet ön planda tutulmaktadır. Karsan en kaliteli malzemeleri en ekonomik fiyatlarla tüketicileriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Karsan 2005 yılından itibaren kurumsallaşma ve marka oluşum çalışmalarına başlamıştır. Bu tarihten itibaren ürüler AYC markası ile üretilmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

YÜKSEK TONAJLI ,ÇEŞİT AÇISINDAN FARKLI ÜRÜNLERİN VE PALETLİ STOKLANAN ÜRÜNLERİN DEPOLANMASINDA KULLANILIR. UZUN VE DÜZENLİ RAFLAR MALZEMENİN DAHA KOLAY GÖZDEN GEÇİRİLMESİNİ VE ÇALIŞMA VERİMİNİ ARTIRMAYI SAĞLAR. YOĞUN VE AÇIK OLARAK MALZEMENİN GÖRÜLMESİ DOĞRU DEPOLAMAYA BAĞLIDIR.

AYC RAF SİSTEMLERİ HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜNÜN KAZANDIRDIĞI ZAMANA PARALEL OLARAK MALİYETİ DÜŞÜRMEYİ AMAÇLAR.

AYC RAF SİSTEMLERİ HER ÖLÇÜDEKİ AYAK YÜKSEKLİĞİ VE TRAVERS UZUNLUĞUNA SAHİP OLMASI SEBEBİYLE ÇEŞİT AÇISINDAN DEĞİŞKEN ÜRÜN VE SEKTÖRE HİTAP ETMEKTEDİR.

SIRT SIRTA DEPOLAMA RAF SİSTEMİNDE AMAÇ , DEPONUN ORTADA KALAN ALANINI DAHA VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANMAKTIR. BU AMAÇLA BLOGLAR ARASINDA KORİDORLARI MİNMİZE EDEREK BLOK SAYISIN ARTIRARAK SIRT SIRTA GELECEK ŞEKİLDE MONTE EDİLMEKTEDİR. İŞLETMELERİN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ RAF SİSTEMİDİR.

AHŞAP ENDÜSTRİSİNDE ,ÇELİK VE ALÜMİNYÜM SANAYİSİNDE UZUN İRTİFALI ÜRÜNLERİN DEPOLANMASINDA KULLANILAN RAF SİSTEMİDİR. KONSOL KOLLU RAF SİSTEMİNDE KULLANILAN AYAKLAR TEK VE ÇİFT TARAFLI OLARAK TASARLANABİLİNMEKTEDİR. HER İKİ ALTERNATİFTE DE İSTENİLDİĞİ MİKTARDA RAF SIRASININ KULLANILMASI MÜMKÜNDÜR.

AYARLANABİLİR KONSOL KOLLARI, İSTİFLENECEK ÜRÜNLERİN UZUNLUĞUNA VE AĞIRLIĞINA UYGUN OLARAK AYARLANABİLMEKTEDİR. İSTİFLENECEK ÜRÜNÜN ÖZELLİĞİNE UYGUN OLARAK FARKI AKSESUARLAR SUNULMAKTADIR.

KARSAN AYC , PALETLİ ÜRÜN SİSTEMLERE ARTI OLARAK PALETSİZ ÜRÜNLERİDE STOKLAMAK ,HAZIRLIK DEPOLARI OLUŞTURMAK ,TANITIM VE PERAKENDE SATIŞ V.S. AMAÇLI SEKTÖRLER İÇİNDE HAFİF RAF SİSTEMLERİ İMAL ETMEKTEDİR.

KARSAN AYC ,HAFİF RAF SİSTEMİ ANA BİLEŞENİ OLAN AYAK VE ÜZERİNE DEMONTELİ TRAVERSLERİN MONTAJINDAN OLUŞMAKTADIR.

ORTA VE KÜÇÜK HACİMLİ ÜRÜNLERİN DEPOLANMASINDA KULLANILAN RAF SİSTEMLERİDİR. AĞIR RAFLAMA SİSTEMLERİ İLE ENTEGRASYONUN SAĞLANABİLMESİ İLE FARKLI ÜRÜN GRUPLARINI STOKLAYAN İŞLETMELER İÇİN KOMPLİKE ÇÖZÜM SAĞLAR.

RAFLARIN GEÇMELİ BİR SİSTEME SAHİP OLMASI ,MONTAJ VE DEMONTAJ İŞLEMİNİN KOLAYLIKLA İLAVE BİR EKİPMAN GEREKTİRMEDEN, HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPILMASINI SAĞLAMAKTADIR.

DEPOLAMA VE ÇALIŞMA ALANLARININ OPTİMUM KULLANIMI İÇİN PLATFORMLU RAF SİSTEMİ İDEALDİR. PLATFORMLU SİSTEMDE TEK MEKANI ,HEM DEPOLAMA HEM DE ÇALIŞMA ALANI OLARAK KULLANMA İMKANI VARDIR. ĞE BAĞLI OLARAK YANLAMASINA VEYA UZUNLAMASINA

SOĞUK VEYA SICAK HADDELENMİŞ PROFİLLERDEN ÜRETİLEN BU SİSTEMLER SORUNSUZ VE KOLAYLIKLA MONTE EDİLEBİLİRLER. FARKLI YÜKLER İÇİN MEZANİNLER, İSTEĞE BAĞLI OLARAK YANLAMASINA VEYA UZUNLAMASINA GENİŞLETİLEBİLİR. HER KATTA EN YÜKSEK SEVİYEDE EMNİYET TEDBİRLERİ ALINMAKTADIR.

YÜKLEME YAPILACAK KATLARIN ÜZERİ TEL IZGARA,MDF, SAÇ TAVA V.B. KAYMAYI ENGELLEYİCİ MATERYALLERLE KAPLANMAKTADIR. ASMA KAT VEYA MEZANİN SİSTEMLERDE EMNİYET, MERDİVEN BASAMAKLARINDA BAŞLAYIP KORKULUKLARDA SONA ERMEKTEDİR.

KULLANIM ALANINI GENİŞLETEN, MAKSİMUM ARŞİVLEMEYE OLANAK SAĞLAYAN SİSTEMDİR. AÇIK RAFLAMA SİSTEMLERİNE GÖRE %70 ALAN TASARRUFU SAĞLAYAN COMPACT SİSTEMLER İLE DEPOLANACAK MATERYALLERDIŞ ETKENLERDEN KORUNMAKTA VE KOLAY ERİŞİM SAĞLAMAKTADIR. COMPACT SİSTEM DOLAPLARI HAREKETLİ ŞASİ TABAN ÜZERİNE MONTE EDİLİR. SİSTEMİN HAREKETLENİP DURDURULMASI ŞASİ TABANA BAĞLI DİŞLİ ÇARK YARDIMI İLE SAĞLANMAKTADIR.

KARSAN AYC OLARAK ,DEPOLANMASI MÜMKÜN OLAN FARKLI SEKTÖRLERE VE BU SEKTÖRLERE BAĞLI OLARAK ÇEŞİTLİLİK GÖSTEREN HER TÜRLÜ ÜRÜN İÇİN FARKLI FARKLI DEPOLAMA SİSTEMLERİ GELİŞTİRMEKTEDİR. BİR NEVİ TERZİ MİSALİ FARKLI DEPO ALANLARINA VE ÜRÜNLERE EN UYGUN RAF SİSTEMLERİNİ İMAL ETMEKTEDİR.

Bu yazı toplamda 6032, bugün ise 0 kez görüntülenmiş

 
 

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.